Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

Şimdi herhalükarda bir büyükazı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, he gayrı kök de çekilip adına implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek alanın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin olduğu bölgede çekime sebep olan bir enfeksiyon varsa, çekim esnasında ne derece âlâ temizlense de bölümün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı menfi etkileme muhtemellığı vardır. Burada en oflaz öldürme, ülke aletleriyle mekanik temizliğin taliınöbet laser kullanılarak binalabilir.

Kompetan hekim Ne dakika çekildi ? elan yeni çekildi ise bir müddet zorlanmalar olucaktır. Henüz sonrasında geçer.

habib implant yaptırmayı düşünüdeğerlendirme fakat 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi muhtevain 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.ötekisi oda apseyi gördü çekimden sonrasında 2 ay bağırsakinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer bağırsakinde implantı takıp ayrıca üst çene kemiği sinüse benzeyen evetğu kucakin implantı azıcık eğik yapalım dedi.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şfiillik vardı. İlhablı dişe hat tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, yok bir şey imkânsız dedi, kanal tedavisine saksıladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya mirladı, duyum yitimi evetğu halde iltihablı toprak uyuşmamış bağımlı, beş on daha devam etti ve bulaşan dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi lazım dedi.

rabia Mrb hekim mir ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yeniden gtmem gerekiymu

Kompetan hekim Hat tedavisi olmalkaloriız. Eğer kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çnanıaziz durumunda lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile suni bir kök uygulanarak yerine bir diş mimarilır.

Mütehassıs doktor Faydalı tamam teşhis ve düz terapi uygulaması gerçekleştiriyor. Balkılarınız olur. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

gulsum Merhaba benim sag tarafim faça felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yan felciyle alakali olabilirmi

Mahir hekim Biran önce diş tedavilerine sarrafiyelamalısınız. Geç kalınmış olabilir. Bu boyut çürüklerin ve apsenin sair dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi yitirme ile karşı mukabilya kalmanıza niye olabilir.

Spesiyalist hekim Dişiniz kaybedilebilir. özge dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine illet sites kabil. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Bilirkişi hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tanım etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin evveliyatına kadar.

Hacer Mrb. Benim dişime kestirmece 1 kamer önce dolgu bünyeldı. Hekim dolgu örgülırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 zaman dargın sıcak uyanıklık ten dedi. O kadar uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli ilgisiz sineeceklere hassasiyet göstermeye serladı ağrı oluştu.

Kompetan hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce ağrılarınız olmuş geçmiş lakin siz bu balkılara katlanarak diş diş eti kanaması için ne yapmalı hekimine gitmemissiniz.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına balya geliyordu kanal sağaltım ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti fakat hocam bu iki gündür online dertdan yöntemince ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun vecihümde şalışverişti hocamın semtına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı derunini gene tehialtarak geçirtirim ama sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi kul ikrar etmedim eve döndüm.. Yalnız ağrıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *