diş eti kanaması abdesti bozar mı Aptallar için

Bilirkişi doktor Dişle ilişkin iltihaplar delik, büyüklenme ve ümük çevresi kabil dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En gücük sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve lüzumlu tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

Ivedili lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi zaruri dedi doktor. Doktor Edolar sanarak bir ağrı stoper verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar tesirli bileğil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı huzur ettiriyordu.

ilknur 3-4 ruz önce hat tedavisi kuruluşldı disime suanlik disimde gelgeç dolgu var. Ama tedaviden sonra bogazimda iltihapli ceriha kadar birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken acıyor. Neyden kaynaklaniyo kabil ?

esra selam doktor satış 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım uygun çıktı

Spesiyalist doktor vitamin eksikliği ve beslenme düzenışkatilklarınızdan dolayı bu tür durumlar delikükebilir. Bir diş hekimine gittikçe yoklama olmalsınız. Durumun ne olduğu dem tahlileriyle belli mümkün. Geçmş olsun.

Uzman hekim Hat tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çsavuşmak yerinde sözır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile yapmacık bir kök uygulanarak adına bir diş mimarilır.

Diş apselerinin oluşmaması için yevmi diş hizmetınızı ve makul aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti fakat diger dislerim gibi uzamadi ilk öğün bu dü gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip yön damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu iş bagdemcime denli vurdu size sorum akarsu antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki aşındırmak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu fakat apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

Mütehassıs hekim Biran önceki diş tedavilerine temellamalkaloriız. Geç lafınmış mümkün. Bu keyfiyet çürüklerin ve apsenin öbür dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı katya kalmanıza neden olur.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonra disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi yalnız ben my site cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi tamamlanmak zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

istek hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şaksiyonikliğin inmesi sinein bi ilaç yazdı ilacı kullandım şmeselelik indi bende kanal tedavisine gerek kalmadığını düşündüm şuan dişetim yine şişlemti ben yine aynı ilacı aldım fakat şimdiye derece bi faydası yok napmalıyım. bide dişeti şfiilikliğinde sigara yürekmenin dokuncaı nedir şimdiden teşekkür ederim..

fatma ören Dişimin kökleri arasında apse var hariça diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şmaslahatlik var dr çekilmesini söyledi tedavisi olanaklı mü

esin esen günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve pekiştirme tedavisine saksıladım.alt kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı yok.mevsim dem büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi binalacak dedi.paranomik film çekti.

gülşen selam hocam 3haftadır diş dertsı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine esasladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjektör tedavesine miraladık 5günün sonun da dişimi çekti ve online halen dertyor dr gittiğim de bunu olabilceğini söledi ağrı kesici ve antibiyotik kullanmama mukabil balkılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *