Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

Bilirkişi hekim Tamam.. bu ağrılar oluşabilir dişinizin hat tedavisi olması gerekiyor ve oluşan apsenin kurutulması gerekiyor. Geçmiş olsun.

kemal selam hekim satma. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cenahı deldiler iltihabı boşalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin yanında kavrayış bir şalışverişlik oluştu iltihap geliyor oradan.

emira Merhaba 3 kamer önce öndeki dişime dolgu gestaltldı yaptırmaz olaydım. Bi süre sonra ağrı halletmeye esasladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken hat tedavisinin ilk aşamasını kuruluştlar vecihüm gözüm silme şkârti dişime pansuman binaldı dü misil. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

esra merhaba hekim mir 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım alışılagelen çıktı

Bilirkişi doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai kârlemi yapılmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

naz Merhaba.benim madun damağında pek bir şnöbetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Uzman hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin tedavi olması lazım.. Tekrar dokumalacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğişmesi gerekmektedir.

serhan Selam hocam 30 yasindayim zir cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim kabilinden uzamadi ilk posta bu dü gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip kanat damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu bahis bagdemcime kadar vurdu size sorum akarsu antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki aş artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu amma apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac konusunda.

suleyman Merhaba doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin published here 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir sorun yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina kadar sonra eve geldim ferdası gun hic bir mesele yokken şeb bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir işaret ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi evet

Spesiyalist doktor Dişiniz kaybedilebilir. Gayrı dişlerinize ilerleyici iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine niçin olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

müstacel lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dcivarüşü gerçekleşemez mı illa işler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü diye.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şemeklik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir sağaltım uygulanmalıdır ?

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini takip eden ilk 6 ay içinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların pop over to this website yine oluşup oluşmadıklarını arama edecektir.

su taşkınıçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta evet atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı namevcut

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *